Pożegnanie samorządu

Data publikacji 09.01.2012

W sali odpraw odbyło się spotkanie samorządu szkolnego z kierownictwem Szkoły. Była to dobra okazja do podziękowania za kilka miesięcy pracy samorządu.

Pożegnanie samorządu W sali odpraw odbyło się spotkanie samorządu szkolnego z kierownictwem Szkoły. Była to dobra okazja do podziękowania za kilka miesięcy pracy samorządu. Po podsumowaniu jego dokonań w obszarze wolontariatu, mł. insp. Sylwester Urbaniak - kierownik Zakładu Interwencji Policyjnych, który reprezentował komendanta Szkoły, wręczył upominki przygotowane przez opiekuna samorządu oraz podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Leżenicy i Środowiskowego Domu Samopomocy Caritas w Pile.

Pożegnanie samorządu Wyróżnienia i upominki otrzymali: post. Paulina Kufel, post. Paulina Winiecka, post. Małgorzata Jasińska, post. Katarzyna Rusinek, post. Łukasz Krajewski, post. Piotr Łacka, post. Łukasz Łomnicki.

Podczas spotkania post. Paulina Kufel przekazała symboliczne berło nowemu samorządowi szkolnemu, któremu od listopada przewodniczyć będzie post. Sylwia Woźniak oraz post. Aleksandra Nóżka, post. Aleksandra Mańka i post. Angelika Ejonkowska.

Bardzo wielu młodych policjantów uczących się w pilskiej Szkole Policji angażując się w wolontariat i dobrowolnie pomagając innym, przede wszystkim pomogło sobie. Wolontariat odmienił ich życie, pod koniec szkolenia inaczej patrzą na siebie, inaczej patrzą na służbę w Policji.

Nowemu zarządowi życzymy sukcesów na miarę poprzedników, a słuchaczom kończącym szkolenie - połamania długopisów na czekającym ich za kilka dni egzaminie.

autor: Wojciech Thiel

(07.11.11)