?Bezpieczna szkoła?

Data publikacji 07.11.2011

Ponad 80 prac plastycznych wykonanych przez uczniów klas drugich o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej ...

?Bezpieczna szkoła? Ponad 80 prac plastycznych wykonanych przez uczniów klas drugich o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pile wpłynęło na konkurs zorganizowany pod hasłem ?Bezpieczna szkoła?.

Tradycyjnie już, dwa razy w roku mają miejsce zmagania plastyczne, których efektem jest wystawa w galerii sztuki ?Akwarium?.

Jury, pod przewodnictwem Andrzeja Trempały - wicedyrektora ZSP nr 2 w Pile postanowiło nagrodzić prace następujących autorów:

1. Katarzynę Mazur
  2. Maję Wrzochal
  3. Agatę Białek

Przyznano również wyróżnienia, które otrzymały: Marta König, Klaudia Woźniak i Joanna Gniot.

Rozdanie nagród odbyło się podczas uroczystej gali, w której uczestniczyli: Maria Kubica - dyrektor Zespołu Szkół, mł. insp. Sylwester Urbaniak - kierownik Zakładu Interwencji Policyjnych oraz uczniowie z klas o profilu policyjnym.

Według zgodnej opinii jury, młodzież biorąca udział w konkursie wykazała się dużą pomysłowością w doborze treści i wykonania prac.

?Bezpieczna szkoła? ?Bezpieczna szkoła? ?Bezpieczna szkoła? ?Bezpieczna szkoła?

autor: Anna Fons

(04.11.11)