Szkolenie w KWP w Bydgoszczy

Data publikacji 07.11.2011

W ramach współpracy Szkoły Policji w Pile z Komendą Wojewódzką Policji w Bydgoszczy, asp. sztab. Janusz Trzyna przeprowadził szkolenie dla policjantów ...

Szkolenie w KWP w Bydgoszczy W ramach współpracy Szkoły Policji w Pile z Komendą Wojewódzką Policji w Bydgoszczy, asp. sztab. Janusz Trzyna przeprowadził szkolenie dla policjantów służby kryminalnej komend miejskich i powiatowych Policji województwa kujawsko-pomorskiego. Tematem przewodnim było doskonalenie autoprezentacji, komunikacji werbalnej i niewerbalnej oraz przestrzeganie etyki zawodowej i praw człowieka w służbie policjanta pionu operacyjno-rozpoznawczego.

W szkoleniu, które odbyło się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy wzięli udział przedstawiciele Wydziału Kryminalnego, Sekcji Psychologów, Wydziału Wywiadu Kryminalnego oraz Wydziału Kadr i Szkolenia.

Oprócz wymienionej tematyki, policjanci doskonalili swoje umiejętności z zakresu stosowania samoobrony, taktyki wejścia do pomieszczeń, posługiwania się bronią palną oraz udzielania pierwszej pomocy w warunkach specjalnych.

autor: Marzena Brzozowska

(27.10.11)