Aktywna jesień

Data publikacji 07.11.2011

Aktywna jesień Aktywność szkolnych wolontariuszy żyje własnym rytmem, niezależnym od pór roku. Środy niezmiennie upływają pod znakiem honorowego oddawania krwi. Terenowy Oddział Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Pile wzbogacił się o prawie 13 litów krwi, oddanej przez grupę 30 słuchaczy kursów podstawowych.

Aktywna jesień Samorząd szkolny włączył się w akcję ?Dla Krzysia?, aby pomóc rodzicom chłopca, który poważnie zachorował. W ramach zorganizowanej zbiórki, ze składek kadry, pracowników i słuchaczy udało się zgromadzić kwotę 4932,50 zł. Wolontariusze ze Szkoły odwiedzili dzieci z Przedszkola nr 2 w Pile. Poza wspólnymi zabawami, goście w niebieskich mundurach przeprowadzili pogadankę poświęconą bezpiecznej drodze z domu do przedszkola. Wszystkim osobom zaangażowanym we wspomniane przedsięwzięcia dziękujemy za chęć niesienia pomocy innym.

Aktywna jesień Aktywna jesień

autor: Wojciech Thiel