Przestępczość pseudokibiców

Data publikacji 07.11.2011

W związku z organizacją przez Polskę i Ukrainę Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012, w Szkole Policji w Pile, wspólnie z Biurem Kryminalnym KGP, ...

Przestępczość pseudokibiców W związku z organizacją przez Polskę i Ukrainę Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012, w Szkole Policji w Pile, wspólnie z Biurem Kryminalnym KGP, zostały zorganizowane warsztaty szkoleniowe poświęcone rozpoznawaniu i zwalczaniu chuligańskiej przestępczości stadionowej.

Zajęcia były prowadzone przez przedstawicieli Komendy Głównej Policji, Komendy Stołecznej Policji oraz komend wojewódzkiej policji, którzy zwrócili szczególną uwagę na możliwości identyfikacji zagrożeń przestępczością kryminalną wynikającą z analizy ryzyka, handlu ludźmi oraz fałszowania środków płatniczych. Ponadto została poruszona tematyka związana z nowymi uregulowaniami prawnymi w zakresie bezpieczeństwa imprez masowych.

Przestępczość pseudokibiców Przestępczość pseudokibiców

autor: Janusz Trzyna