Odtrąbiono wsiadanego

Data publikacji 06.06.2011

Odtrąbiono, jako dawny sygnał do zajęcia przez jeźdźców miejsca w siodłach i naturalnie odtrąbiono w przenośni dla kończących szkolenie podstawowe ...

Odtrąbiono wsiadanego Odtrąbiono, jako dawny sygnał do zajęcia przez jeźdźców miejsca w siodłach i naturalnie odtrąbiono w przenośni dla kończących szkolenie podstawowe 89 słuchaczy, reprezentujących garnizony dolnośląski, kujawsko-pomorski, lubuski i wielkopolski. Rozpoczynają oni pełnienie służby po bez mała półrocznym kursie, w trakcie którego zrealizowano kompleksowy program przygotowania do wykonywania zadań służbowych na poziomie podstawowym, na stanowisku aplikanta w służbie prewencyjnej w komórkach organizacyjnych patrolowo-interwencyjnych.

Odtrąbiono wsiadanego Odtrąbiono wsiadanego Odtrąbiono wsiadanego Odtrąbiono wsiadanego

autor: Artur Godlewski

(26.10.10)