Jutro, pojutrze, 20 lat później? - 2010 - Szkoła Policji w Pile

Jutro, pojutrze, 20 lat później?

Data publikacji 06.06.2011

Czas mija nieubłaganie, przynosząc kolejne zmiany. Jedne z nich nas zasmucają, inne wywołują łzy i wzruszenie, a jeszcze innym towarzyszy ...

Jutro, pojutrze, 20 lat później? Czas mija nieubłaganie, przynosząc kolejne zmiany. Jedne z nich nas zasmucają, inne wywołują łzy i wzruszenie, a jeszcze innym towarzyszy radość oraz często zaskoczenie wywołane zmianami inspirowanymi ciągle kroczącą machiną czasu.

Dzisiejsza uroczystość, która odbyła się w sali odpraw, w swej istocie została wywołana zmianami, które nastąpiły w życiu dwóch naszych jubilatów. W jej trakcie uczczono jubileusze 20-lecia służby w Policji, obchodzone przez nauczycieli policyjnych: nadkom. Roberta Mielca - wykładowcę Zakładu Kryminalnego oraz nadkom. Jacka Czechowskiego - młodszego wykładowcę Zakładu Prawa. Jutro, pojutrze, 20 lat później?

Wraz z pamiątkowymi dyplomami, które policjanci otrzymali z rąk zastępcy komendanta Szkoły insp. Witolda St. Majchrowicza, jubilaci usłyszeli ciepłe słowa podziękowań za długie lata służby i pracy, a także życzenia zdrowia i wielu sił w realizacji swych dążeń oraz życiowych i zawodowych planów. Miejmy nadzieję, i tego również życzmy jubilatom, że te lata, które minęły, przyniosły im wiele radości i wzruszeń, a bogatsi o bagaż dotychczasowych doświadczeń, będą zapisywać jedynie sukcesami kolejne karty swojego życia zawodowego.

Jutro, pojutrze, 20 lat później? Jutro, pojutrze, 20 lat później? Jutro, pojutrze, 20 lat później? Jutro, pojutrze, 20 lat później?

autor: Mariusz Miernowski

(19.10.10)