Tylko tak dalej - 2010 - Szkoła Policji w Pile

Tylko tak dalej

Data publikacji 06.06.2011

Jako kontynuację procesu, o którym pisaliśmy tydzień temu, należy potraktować piątkowe zakończenie szóstej edycji kursu specjalistycznego ...

Tylko tak dalej Jako kontynuację procesu, o którym pisaliśmy tydzień temu, należy potraktować piątkowe zakończenie szóstej edycji kursu specjalistycznego w zakresie wykonywania wybranych czynności operacyjno-rozpoznawczych i dochodzeniowo-śledczych. Egzamin kończący wspomniany kurs był powodem do zadowolenia dla 87 słuchaczy, reprezentujących większość policyjnych garnizonów w Polsce. Po dwóch miesiącach wytężonej nauki, ?kryminalni? wracają do macierzystych jednostek terenowych, gdzie praktycznie będą mogli wykorzystać nabyte umiejętności.

autor: Artur Godlewski

(18.10.10)