Jak kierować zespołem? - 2010 - Szkoła Policji w Pile

Jak kierować zespołem?

Data publikacji 06.06.2011

Zakończyła się ostatnia tegoroczna edycja kursu specjalistycznego dla policjantów kierujących zespołami oględzinowym. Uczestniczyli w niej funkcjonariusze ...

Jak kierować zespołem? Zakończyła się ostatnia tegoroczna edycja kursu specjalistycznego dla policjantów kierujących zespołami oględzinowym. Uczestniczyli w niej funkcjonariusze z garnizonów województw podkarpackiego, warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. W trakcie praktycznych zajęć na miejscach symulowanych zdarzeń kradzieży z włamaniem i znalezienia zwłok doskonalili procesowo-kryminalistyczne dokumentowanie przebiegu i wyników oględzin. Dzięki uprzejmości eksperta z zakresu badań fizyko-chemicznych z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu i funkcjonariuszy z Samodzielnego Pododdziału Jak kierować zespołem? Antyterrorystycznego KWP w Poznaniu mogli poznać zakres czynności na miejscu wybuchu, wymagających użycia rozbudowanych zespołów oględzinowych. Szkolenie zamykały zajęcia omawiające formy kontaktów z mediami i cechy medialnie poprawnej wypowiedzi na miejsca zdarzenia oraz symulacja rozprawy sądowej, poprowadzonej przez sędziego Macieja Płóciennika z II Wydziału Karnego Sądu Rejonowego w Pile oraz w roli prokuratora i mecenasa wykładowców Zakładu Prawa i Zakładu Kryminalnego Szkoły Policji w Pile. 

Jak kierować zespołem? Jak kierować zespołem? Jak kierować zespołem? Jak kierować zespołem?

autor: Leszek Koźmiński

(15.10.10)