Rodzinne popołudnia z Misiem - 2010 - Szkoła Policji w Pile

Rodzinne popołudnia z Misiem

Data publikacji 06.06.2011

Dzieci potrafią być szczere i może właśnie dlatego występowania przed nimi najbardziej obawiają się... zawodowi aktorzy. Maluchy, to wbrew pozorom ...

Rodzinne popołudnia z Misiem Dzieci potrafią być szczere i może właśnie dlatego występowania przed nimi najbardziej obawiają się... zawodowi aktorzy. Maluchy, to wbrew pozorom bardzo wymagający widzowie, którzy potrafią dostrzec każdą nutkę fałszu, czy udawanej emocji, która nie płynie z głębi serca. Z drugiej strony nikt, tak jak one, nie potrafi okazywać spontanicznej radości, zadowolenia i uśmiechu. Właśnie tych pozytywnych emocji doświadczył podkom. Marek Makowski, młodszy wykładowca Zakładu Kryminalnego Szkoły, który był gościem ?Rodzinnego popołudnia z Misiem?, odbywającego się w Oddziale dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Panataleona Szumana w Pile.

Rodzinne popołudnia z Misiem Podczas spotkania z dziećmi, podkom. Makowski zaprezentował dzieciom swoje nowe bajki, rymowanki i wierszyki. Spotkały się one z ciepłym przyjęciem publiczności i wywołały wiele radości na dziecięcych buziach. Maluchy kolorowały także rysunki związane z Policją oraz oglądały swoje linie papilarne odbite na kartce papieru.

?Rodzinne popołudnia z Misiem? to cotygodniowe spotkania adresowane do najmłodszych, odbywające się w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej ?Cała Polska czyta dzieciom?. Poświęcone są one głośnemu czytaniu, zajęciom interaktywnym i artystycznym, które rozbudzają ciekawość i kreatywność uczestniczących w nich dzieci.

Rodzinne popołudnia z Misiem Rodzinne popołudnia z Misiem Rodzinne popołudnia z Misiem Rodzinne popołudnia z Misiem
Rodzinne popołudnia z Misiem Rodzinne popołudnia z Misiem Rodzinne popołudnia z Misiem Rodzinne popołudnia z Misiem

autor: Anna Fons

(14.10.10)