Gdy w sercu wiosna - 2010 - Szkoła Policji w Pile

Gdy w sercu wiosna

Data publikacji 06.06.2011

Młodość to nie tylko brak zmarszczek, to kwestia nastawienia i pogody ducha. Chodzi o otwartość na świat i ludzi, o nowe wyzwania, o odkrywanie piękna ...

Gdy w sercu wiosna Młodość to nie tylko brak zmarszczek, to kwestia nastawienia i pogody ducha. Chodzi o otwartość na świat i ludzi, o nowe wyzwania, o odkrywanie piękna w każdej sekundzie prozy codzienności. Wiedzą o tym członkowie grup turystyki i wiedzy o regionie ze Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pile, którzy dziś odwiedzili naszą Szkołę.

Gdy w sercu wiosna Była to bardzo ciekawa wizyta. Słuchacze Uniwersytetu poznali historię naszej Szkoły oraz jej budynku. Z ciekawością obejrzeli pomieszczenia oględzinowe, sale tematyczne, szkolną galerię sztuki ?Akwarium? oraz aulę z jej zabytkowymi witrażami. Goście podziwiali również nowocześnie wyposażoną szkolną bibliotekę, a także poznali tajemnice ?drzewa sandałowego?. Zwiedzający zapoznali się również z zawartością walizki kryminalistycznej, obejrzeli ślady, które odnaleźć możemy na miejscu zdarzenia, a także wykonali pamiątkową daktyloskopię. Jak zapowiedzieli, to na pewno nie ostatnia wizyta w naszej Szkole. Czekamy zatem na kolejne odwiedziny.

Gdy w sercu wiosna Gdy w sercu wiosna Gdy w sercu wiosna Gdy w sercu wiosna

autor: Anna Fons

(12.10.10)