Gratulacje!

Data publikacji 06.06.2011

Dziś w szkolnej galerii sztuki ?Akwarium? odbyła się uroczystość, podczas której Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki wręczył odznaczenia państwowe i akty mianowania ...

Gratulacje! Dziś w szkolnej galerii sztuki ?Akwarium? odbyła się uroczystość, podczas której Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki wręczył odznaczenia państwowe i akty mianowania na pierwsze stopnie w korpusie oficerów młodszych funkcjonariuszom pilskiej placówki. Za szczególne zasługi w pracy zawodowej Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji odznaczył Złotą Odznaką ?Zasłużony Policjant? Wojciecha Misia ? wykładowcę Zakładu Kryminalnego, który jednocześnie odebrał akt mianowania na wyższy stopień służbowy nadkomisarza Policji.

Gratulacje! Ponadto Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, mianował na pierwszy stopień oficerski podkomisarza Policji czworo policjantów Szkoły: podkom. Ewę Polewską-Strug, podkom. Sławomira Banacha, podkom. Marka Makowskiego oraz podkom. Marcina Druszcza. Mianowani funkcjonariusze otrzymali z rąk Komendanta akty mianowania oraz gratulacje od kierownictwa Szkoły.
Wraz z pamiątkowym odznaczeniem oraz aktami mianowania policjanci otrzymali od Komendanta Szkoły podziękowania za długie lata służby i pracy, a także życzenia zdrowia i wielu sił w realizacji swych dążeń oraz osobistych i zawodowych planów.

Gratulacje! Gratulacje! Gratulacje! Gratulacje!

autor: Agnieszka Kozłowska-Kordy

(06.10.10)