Warsztaty szkoleniowe w KWP w Bydgoszczy - 2010 - Szkoła Policji w Pile

Warsztaty szkoleniowe w KWP w Bydgoszczy

Data publikacji 03.06.2011

Na terenie nowo wybudowanego obiektu szkoleniowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zostały zorganizowane 5-dniowe warsztaty dotyczące doskonalenia umiejętności prowadzenia ...

Warsztaty szkoleniowe w KWP w Bydgoszczy Na terenie nowo wybudowanego obiektu szkoleniowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zostały zorganizowane 5-dniowe warsztaty dotyczące doskonalenia umiejętności prowadzenia i dokumentowania czynności operacyjno-rozpoznawczych przez policjantów służby kryminalnej komend miejskich i powiatowych Policji woj. kujawsko-pomorskiego. Organizatorem szkolenia było kierownictwo oraz funkcjonariusze KWP w Bydgoszczy, na zaproszenie których asp. sztab. Janusz Trzyna - wykładowca z Zakładu Kryminalnego Szkoły - był delegowany w charakterze prelegenta, w celu przedstawienia uczestnikom szkolenia problematyki z zakresu prowadzenia czynności operacyjno-rozpoznawczych. Zajęcia prowadzili również funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego, Sekcji Psychologów, Wydziału Wywiadu Kryminalnego oraz Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Bydgoszczy. Dodatkowo, w ramach prowadzonego szkolenia, funkcjonariusze ?operacyjni? doskonalili swoje umiejętności w zakresie zasad stosowania samoobrony, technik i zasad udzielania pierwszej pomocy, a także taktyki i zasad posługiwania się bronią palną.

autor: Janusz Trzyna

(24.09.10)