Dobro zawsze powraca

Data publikacji 02.06.2011

Dobro zawsze powraca To prawda, że dobro wyświadczone innym, dobrem powraca... Nie wiadomo, kiedy, nie wiadomo, jak, ale zawsze tak się dzieje... Dobro zawsze powraca Wiedzą o tym także wolontariusze z naszej Szkoły, którzy po raz kolejny odwiedzili swoich przyjaciół z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Pile. Młodzież gościła u nas podczas otwarcia wystawy ?Bądź bezpieczny w ruchu drogowym?, a teraz my pojechaliśmy z wiosenną rewizytą.

Dobro zawsze powraca Jak zawsze była to wizyta pełna dobrych emocji i uśmiechu. Sprzyjała nam również pogoda i dlatego, zgodnie z tradycją naszych spotkań, rozegrano mecz piłki nożnej, w którym kadra i słuchacze Szkoły zajęli drugie miejsce. W myśl odwiecznej mądrości, że jedzenie łączy ludzi, po sportowych zmaganiach, wszyscy zgodnie zasiedli do stołu pełnego specjałów prosto z grilla. Podopieczni placówki obiecali, że odwiedzą nas wkrótce. Czekamy z niecierpliwością.

Dobro zawsze powraca Dobro zawsze powraca Dobro zawsze powraca Dobro zawsze powraca

autor: Anna Fons

(29.04.10)