Pasja i nauka

Data publikacji 02.06.2011

Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię (Johann W. Goethe). Jeśli tylko czegoś pragniemy, ...

Pasja i nauka Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię (Johann W. Goethe). Jeśli tylko czegoś pragniemy, mamy prawdziwą pasję to ludzie i cały świat sprzyjają realizacji naszych marzeń. To właśnie dzięki niej jesteśmy szczęśliwsi, mogąc robić to co kochamy, a nasze życie staje się ciekawsze i bogatsze.

Pasja i nauka Taką pasję i niezwykłe hobby mają z pewnością uczestnicy warsztatów plastycznych organizowanych w pilskim Biurze Wystaw Artystycznych i Usług Plastycznych, którzy pokazali prace na wernisażu wystawy pt. Pasja i Nauka. Swoje obrazy zaprezentował tam również funkcjonariusz Szkoły Policji w Pile, ekspert Zespołu Kontroli Wydziału Ochrony Informacji Niejawnych kom. Zbigniew Wlazło.

Kom. Zbigniew Wlazło malarstwem i sztuką interesuje się od dzieciństwa. Jak mówi, od zawsze lubił podziwiać piękne dzieła sztuki, zwiedzać wystawy, galerie, by później zająć się kolekcjonowaniem ulubionych mistrzów. Sam najczęściej maluje pejzaże, urokliwe dworki i kościoły. W warsztatach plastycznych uczestniczy od trzech miesięcy i pod okiem specjalisty kształtuje własną świadomośc artystyczną oraz umiejętności praktyczne posługiwania się pędzlem i farbami olejnymi. Na wystawie można podziwiać jego martwe natury.

Pasja i nauka Pasja i nauka Pasja i nauka Pasja i nauka

(26.04.10)