Pił(k)a w grze

Data publikacji 01.06.2011

Podzielając pogląd, że do momentu pierwszego gwizdka sędziego, inaugurującego za 812 dni pierwszy mecz na EURO 2012, piłka jest po stronie przygotowujących mistrzostwa ...

Pił(k)a w grze Podzielając pogląd, że do momentu pierwszego gwizdka sędziego, inaugurującego za 812 dni pierwszy mecz na EURO 2012, piłka jest po stronie przygotowujących mistrzostwa, uczestniczymy w procesie dostosowania działań służb porządku publicznego do profilu zgodnego ze standardami europejskimi w zabezpieczeniu tak dużych imprez masowych.

Pił(k)a w grze Szkoła Policji w Pile już od dwóch lat jest współgospodarzem przedsięwzięć związanych z kształtowaniem kompetencji polskiej Policji, koniecznych do właściwej realizacji zadań, które nakłada na nasz kraj organizacja tej imprezy. W ubiegłym roku w Szkole w sierpniu i październiku odbyły się warsztaty szkoleniowe ?Rozpoznawanie i zwalczanie przestępczości pseudokibiców? oraz odprawa szkoleniowa Kierowników Zespołów ds. Kibiców i Koordynatorów Grup Rozpoznania Kryminalnego KWP i KSP. Pił(k)a w grze

Pił(k)a w grzeTeraz policyjne jednostki szkoleniowe rozpoczynają przygotowania do szkolenia i implementacji koncepcji 3 x T (Troska, Tolerancja, Tłumienie), wynikającej ze Zintegrowanej koncepcji bezpieczeństwa UEFA EURO 2012. Zakończone właśnie w Szkole Policji w Katowicach szkolenie dla kadry dydaktycznej, w której wzięło udział ośmioro naszych wykładowców, stanowi wstęp do włączenia tej tematyki do aktualnie realizowanego programu szkolenia oraz doskonalenia zawodowego dla komendantów powiatowych Policji i trenerów, którzy kaskadowo szkolić będą kadrę komend wojewódzkich Policji.

(19.03.10)