Najpierw teoria, potem praktyka

Data publikacji 01.06.2011

Trwają kolejne warsztaty będące II etapem szkolenia w ramach doskonalenia zawodowego z wykorzystaniem e-learningu, w których uczestniczą policjanci ...

Najpierw teoria, potem praktyka Trwają kolejne warsztaty będące II etapem szkolenia w ramach doskonalenia zawodowego z wykorzystaniem e-learningu, w których uczestniczą policjanci prowadzący postępowania przygotowawcze z województwa dolnośląskiego. Cała dwudziestoosobowa grupa pomyślnie przebrnęła przez testy kwalifikujące do tego etapu, dzięki czemu może teraz doskonalić swoje umiejętności praktyczne z zakresu wybranych czynności dochodzeniowo-śledczych. Najpierw teoria, potem praktyka Za nimi już zajęcia z zabezpieczania śladów kryminalistycznych i dokonywania oględzin miejsca zdarzenia, symulacje czynności przeszukania pomieszczeń, a w perspektywie między innymi daktyloskopowanie, pobieranie materiału do badań DNA i konstruowanie zarzutów wobec podejrzanego. Obserwując ogromne zaangażowanie wykładowców i słuchaczy w trakcie zajęć, jesteśmy przekonani, że egzamin kończący szkolenie, który odbędzie się w ostatnim, piątym dniu warsztatów, nie sprawi uczestnikom najmniejszych problemów.

Najpierw teoria, potem praktyka Najpierw teoria, potem praktyka Najpierw teoria, potem praktyka Najpierw teoria, potem praktyka

(18.03.10)