Prężne Stowarzyszenie

Data publikacji 01.06.2011

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych należy bez wątpienia do jednej z najbardziej prężnych organizacji działających przy pilskiej Szkole Policji.

Prężne Stowarzyszenie Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych należy bez wątpienia do jednej z najbardziej prężnych organizacji działających przy pilskiej Szkole Policji. Wystarczy zajrzeć na naszej stronie do działu poświeconego tej licznej grupie byłych funkcjonariuszy, by przekonać się, że ludzie, którzy znaczną część swojego życia związali ze Szkołą, w dalszym ciągu nic nie stracili na swojej aktywności. Prężne StowarzyszenieSpotkania przy okazji różnego rodzaju świąt, wspólne wycieczki, imprezy plenerowe ? to ich drugie życie, życie na zasłużonej emeryturze.

Wczorajsze spotkanie różniło się jednak od tych tradycyjnych, ponieważ po czteroletniej kadencji nadszedł czas na wybory nowych władz. Prężne StowarzyszenieNa spotkanie sprawozdawczo-wyborcze przybyli członkowie Stowarzyszenia oraz zaproszeni goście: prezydent Piły, prezes Zarządu Wojewódzkiego Koła Emerytów i Rencistów Policyjnych, komendant Szkoły, prezes Organizacji PRO SENIOR oraz przewodniczący Zarządu NSZZ Policjantów przy pilskiej Szkole.

Podczas obrad przedstawiono sprawozdanie dotyczące działalności zarządu oraz sprawozdanie finansowe. Następnie przystąpiono do wyboru nowego zarządu i prezesa Stowarzyszenia, którym został na kolejną kadencję Tadeusz Dębski.

(12.03.10)