Szkoła w roku 2009 - część VI

Data publikacji 01.06.2011

Poza realizacją typowych zadań wynikających z realizacji planu kursów, w 2009 roku w Szkole zorganizowano szereg konferencji, narad, seminariów i ...

Szkoła w roku 2009 część VI Poza realizacją typowych zadań wynikających z realizacji planu kursów, w 2009 roku w Szkole zorganizowano szereg konferencji, narad, seminariów i warsztatów o charakterze zawodowym. Do najpopularniejszych spośród nich należały warsztaty szkoleniowe z zakresu tymczasowego zajęcia mienia i zabezpieczenia majątkowego - aż czterokrotnie gościliśmy w Pile uczestników pragnących pogłębić swoją wiedzę z tego zakresu. Innymi, także popularnymi formami doskonalenia były warsztaty szkoleniowe dot. m.in. przestępczości narkotykowej, działań operacyjno-wykrywczych w sprawach uprowadzeń osób w celu wymuszenia okupu oraz rozpoznawania i zwalczania przestępczości pseudokibiców. Wspomniane warsztaty dwukrotnie zostały przeprowadzone w ubiegłym roku.

Szkoła w roku 2009 - część VI Ponadto w ubiegłym roku gościliśmy uczestników warsztatów dla administratorów lokalnych SIO, psychologów policyjnych, którzy analizowali sposoby gromadzenia śladów psychologicznych na miejscu zabójstwa. Również strażnicy Państwowej Straży Łowieckiej skorzystali z oferty Szkoły, by doskonalić swoją wiedzę i umiejętności.

Szkoła w roku 2009 część VI Wśród różnego rodzaju warsztatów, Szkoła była gospodarzem narad (narady służbowej Biura Kryminalnego KGP, narady służbowej kierownictwa Biura Wywiadu Kryminalnego KGP), odpraw (odprawy szkoleniowej kierowników Zespołów ds. Kibiców i Koordynatorów Grup Rozpoznania Kryminalnego KWP i KSP) i spotkań (spotkania koordynatorów wojewódzkich w zakresie zwalczania przestępczości narkotykowej).

(02.02.10)