Na nowe konto

Data publikacji 31.05.2011

Na nowe konto Specyfika policyjnego szkolenia zamyka kalendarzowy rok jedynie dla celów statystycznych. Samo szkolenie trwa natomiast nieustannie. Przychodzi jednak taki moment, który stanowi pierwszy krok do policyjnej kariery ? to zakończenie szkolenia podstawowego. Właśnie taki krok zrobiło 21 słuchaczy z garnizonów: pomorskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Ponad trzymiesięczne szkolenie poprzedzili oni służbą kandydacką w oddziałach prewencji. Teraz zasilą jednostki terenowe i rozpoczną pełnienie służby ? niektórzy zapewne już jutro pojawią się w patrolach.

Na nowe konto Na nowe konto Na nowe konto Na nowe konto

(25.01.10)