Pierwszy finisz w nowym roku - 2010 - Szkoła Policji w Pile

Pierwszy finisz w nowym roku

Data publikacji 31.05.2011

Dobiegły końca pierwsze w tym roku warsztaty będące II etapem kursu doskonalenia zawodowego dla policjantów prowadzących postępowania przygotowawcze ...

Pierwszy finisz w nowym roku Dobiegły końca pierwsze w tym roku warsztaty będące II etapem kursu doskonalenia zawodowego dla policjantów prowadzących postępowania przygotowawcze z wykorzystaniem e-learningu, w których uczestniczyło 18 policjantów z garnizonu opolskiego.

Pierwszy finisz w nowym roku Pomimo mrozu za oknem, atmosfera na zajęciach była gorąca, a słuchacze pod nadzorem wykładowców, w pocie czoła ćwiczyli praktyczne umiejętności wykonywania wybranych czynności kryminalistycznych i procesowych.

Aktywność i zaangażowanie zaowocowały zdobyciem wymaganych zaliczeń przez wszystkich uczestników szkolenia, co w naszym przekonaniu wpłynie na podniesienie poziomu realizowanych przez absolwentów zadań w codziennej służbie.

(15.01.10)