Życie nie znosi próżni - 2010 - Szkoła Policji w Pile

Życie nie znosi próżni

Data publikacji 31.05.2011

Środa przyniosła zakończenie szkolenia dla 100-osobowej grupy słuchaczy kursu specjalistycznego dla policjantów służby kryminalnej ...

Życie nie znosi próżni Środa przyniosła zakończenie szkolenia dla 100-osobowej grupy słuchaczy kursu specjalistycznego dla policjantów służby kryminalnej w zakresie wykonywania wybranych czynności operacyjno-rozpoznawczych i dochodzeniowo-śledczych, którzy po dwumiesięcznym pobycie w Szkole wracają do macierzystych jednostek.

Życie nie znosi próżni Życie nie znosi jednak próżni, a sale szkoleniowe - pustki, która została wczoraj wypełniona liczną grupą słuchaczy. 141 policjantów rozpoczęło szkolenie podstawowe w oparciu o znowelizowany, półroczny, program szkolenia.

Kolejne edycje szkolenia są efektem systematycznie realizowanego procesu doboru do Policji. Prawie o połowę krócej w szkoleniu podstawowym uczestniczyć będzie 70 policjantów, którzy odbyli już służbę kandydacką. Ta grupa pojawi się w służbie prewencyjnej na ulicach naszych miast już z początkiem maja.

Życie nie znosi próżni Życie nie znosi próżni Życie nie znosi próżni Życie nie znosi próżni
Życie nie znosi próżni Życie nie znosi próżni Życie nie znosi próżni Życie nie znosi próżni

(13.01.10)