Mikołaje w policyjnych mundurach

Okres świąteczny w tym roku okazał się wyjątkowy dla dzieci z placówki opiekuńczo – wychowawczej „Dzwoneczek” i „Zaczarowany Domek” z Jastrowia.

Zaczęło się niewinnie. Asp. szt. Joanna Patrzyk, młodszy wykładowca Zakładu Prewencji i Technik Interwencyjnych włączyła się w organizowaną zbiórkę prezentów dla dzieci będących pod opieką Stowarzyszenia „Uśmiech Dziecka” w Jastrowiu. Informacja dość szybko rozprzestrzeniła się w murach Szkoły Policji. Reakcja słuchaczy kursu podstawowego przerosła najśmielsze oczekiwania. Zebrano tak dużą ilość słodyczy, że zostały one zadysponowane nie na dwie, jak początkowo zamierzano, a na trzy placówki, w tym jedną w Wągrowcu. W ostatnią niedzielę, przedstawiciele – najbardziej zaangażowani w akcję słuchacze oraz sprawująca patronat nad zbiórką asp. szt. Joanna Patrzyk osobiście podarowali najmłodszym dzieciom przygotowane paczki. Radości dzieci nie było widać końca…

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” Jan Paweł II

 

WP/ Magdalena Pałys

 • Mikołaje w policyjnych mundurach
 • Mikołaje w policyjnych mundurach
 • Mikołaje w policyjnych mundurach
 • Mikołaje w policyjnych mundurach
 • Mikołaje w policyjnych mundurach
 • Mikołaje w policyjnych mundurach
 • Mikołaje w policyjnych mundurach
 • Mikołaje w policyjnych mundurach
 • Mikołaje w policyjnych mundurach
 • Mikołaje w policyjnych mundurach
 • Mikołaje w policyjnych mundurach
 • Mikołaje w policyjnych mundurach
Powrót na górę strony