Wigilijne spotkanie

Atmosfera świąt otacza nas z każdej strony. Boże Narodzenie już coraz bliżej i niedługo zasiądziemy przy jednym stole z najbliższymi. Ten niezwykły nastrój towarzyszył nam przy okazji wspólnego spotkania.

W ostatni piątek, na stołówce szkolnej odbyło się spotkanie opłatkowe, na który przybyli komendanci, kierujący komórkami organizacyjnymi, funkcjonariusze oraz pracownicy Szkoły, a także przedstawiciele emerytów i zaprzyjaźnionych jednostek terenowych Policji oraz kapelan pilskiej Policji. Spotkanie rozpoczęło się od złożenia, przez Panią Komendant insp. Beatę Różniak-Krzeszewską, wszystkim obecnym oraz ich rodzinom życzeń świąteczno noworocznych. Ks. Antoni Tofil przywołał doniosłość takich chwil i poprosił o modlitwę za tych, których nie ma już wśród nas. O świąteczny nastrój zadbał zespół Avans Blues składający się ze słuchaczy kursu podstawowego zawodowego. Wśród świątecznych melodii zgromadzeni podzielili się opłatkiem, złożyli życzenia a następnie zasiedli przy wigilijnym stole.

WP/ Magdalena Pałys

• Wigilijne spotkanie