Bieg Ognia i Wody

W drugą sobotę miesiąca odbył się w Poznaniu Bieg Ognia i Wody, w ramach którego przeprowadzono II Mistrzostwa Wielkopolski Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego na dystansie 10 km.

Młodszy wykładowca Zakładu Prawa i Kryminalistyki podkom. Jarosław Pinkowski reprezentował Szkołę Policji w Pile, uzyskując czas 38 min 33 sek. Wynik pozwolił na zajęcie III miejsce wśród startujących policjantów. Już drugi raz w tym sezonie nasz kolega pobił swój rekord życiowy na dystansie 10 km.

Na co dzień podkom. Jarosław Pinkowski prowadzi zajęcia z prawa na kursach zawodowych podstawowych oraz szkoleniach specjalistycznych. Od dwóch lat jego pasją są biegi na średnim dystansie.

Mistrzostwa były okazją do integracji środowisk mundurowych oraz propagowania zdrowego, aktywnego trybu życia. Jarkowi życzymy kolejnych rekordów życiowych i wytrwałości w swoich pasjach.

WP/ Magdalena Pałys

• Bieg Ognia i Wody