Spotkanie wielkanocne

Wielkanoc to szczególny czas, który łączy w sobie religijne obrzędy i ludowe tradycje. Jednym z ważniejszych symboli Świąt Wielkiej Nocy są jajka, którymi dzielimy się z najbliższymi przy świątecznym stole.

Mając na uwadze te tradycje, Komendant Szkoły Policji w Pile insp. Beata Różniak-Krzeszewska, Zastępcy Komendanta mł. insp. Michał Kominowski i nadkom. dr Marcin Druszcz, kierownicy i przedstawiciele poszczególnych komórek organizacyjnych, jak również członkowie samorządu słuchaczy oraz Kapelan Szkoły ks. Antoni Tofil spotkali się wczoraj w sali konferencyjnej na symbolicznym wielkanocnym śniadaniu. Podczas spotkania ksiądz kapelan odmówił modlitwę i poświęcił pokarmy, a pani Komendant złożyła wszystkim pracownikom i funkcjonariuszom świąteczne życzenia.

SP/ Paulina Politowska