Czas na emeryturę

W lutym Szkoła Policji w Pile pożegnała odchodzących na emeryturę pracowników - Panią Mariannę Wieczorek oraz Panią Krystynę Helenę Walewską. Po wielu latach, rzetelnej i pełnej zaangażowania, pracy w Szkole obie Panie kończą swoją karierę zawodową, otwierając tym samym nowy etap w swoim życiu.

20 lutego br. w gabinecie Komendanta Szkoły Policji w Pile odbyło się pożegnanie Pani Marianny Wieczorek – pracownika Wydziału Finansów. Pani Komendant - insp. Beata Różniak-Krzeszewska złożyła na ręce Pani Marianny gratulacje z okazji osiągnięcia tak długiego stażu pracy i podziękowania za wiele lat zaangażowania w sumienne wykonywanie obowiązków.

Panią Krystynę Walewską, pracownika Wydziału Zaopatrzenia – w zastępstwie Komendanta Szkoły – pożegnał nadkom. dr Marcin Druszcz - Zastępca Komendanta Szkoły Policji ds. logistycznych. Spotkanie, podczas którego złożone zostały gratulacje i podziękowania oraz wręczone upominki związane ze Szkołą odbyło się 26 lutego.

W imieniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników dziękujemy Paniom za lata współpracy i życzymy realizacji życiowych planów, dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz chwil wypełnionych spokojem, radością i uśmiechem. Niech emerytura będzie przede wszystkim czasem dla rodziny, a praca w Szkole Policji w Pile - przyczynkiem do miłych wspomnień.

 

Paulina Politowska

Powrót na górę strony