Mistrzyni Polski w pchnięciu kulą

28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters, które odbyły się 23 lutego 2019 roku w toruńskiej Arenie zgromadziły blisko pół tysiąca sportowców. Wśród nich nie zabrakło, reprezentującej Szkołę Policji w Pile, asp. szt. Małgorzaty Krzyżan.

W minioną sobotę w Toruniu odbyły się 28. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters, w których uczestniczyło około 500 sportowców. Wśród startujących znalazła się również nasza koleżanka asp. szt. Małgorzata Krzyżan - młodszy wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej. Osiągnięty wynik zapewnił jej tytuł mistrzyni Polski w pchnięciu kulą kobiet w kategorii K50.

Jak mówi Małgosia „udział w Halowych Mistrzostwach Polski traktuję jako sprawdzian przed zbliżającymi się 8. Halowymi Mistrzostwami Świata w Lekkiej Atletyce Masters, które odbędą się w dniach 24-30 marca 2019 roku, również w Toruniu”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz zdobycia tytułu mistrza świata.

 

ZSK/Paulina Politowska

Powrót na górę strony