W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę - 2009 - Szkoła Policji w Pile

W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę

Data publikacji 08.06.2011

Czekamy na nią wszyscy z utęsknieniem i radością. Jej pojawienie się na niebie zwiastuje radosny czas wypełniony rodzinnym ciepłem.

W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę Czekamy na nią wszyscy z utęsknieniem i radością. Jej pojawienie się na niebie zwiastuje radosny czas wypełniony rodzinnym ciepłem. W oczekiwaniu na tę pierwszą gwiazdkę, kierownictwo Szkoły, kadra oraz zaproszeni goście wzięli udział w spotkaniu opłatkowym. Podczas uroczystości kapelan Szkoły ks. dr Władysław Nowicki, wygłosił krótkie kazanie, przytaczając fragment ewangelii, a komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki złożył wszystkim przybyłym życzenia świąteczne.

W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę Wśród gości znaleźli się m.in. prezydent Piły Zbigniew Kosmatka, wicestarosta Powiatu pilskiego Jan Marek Pikulik, przedstawiciele służb mundurowych ? straży miejskiej, wojskowej komendy uzupełnień, straży pożarnej oraz dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile pani Maria Kubica. W pełnej serdeczności atmosferze, blasku pięknie przystrojonej choinki i dźwiękach kolęd, zebrani podzielili się opłatkiem, życząc sobie, by Świata Bożego Narodzenia napełniły wszystkich spokojem i nadzieją, a nadchodzący Nowy Rok przyniósł wiele szczęścia i spełnienia marzeń.

W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę
W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę
W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę

(22.12.09)