Rozszerzamy ofertę e-learningową - 2009 - Szkoła Policji w Pile

Rozszerzamy ofertę e-learningową

Data publikacji 08.06.2011

Miniony piątek stał się dniem inauguracji I edycji nowego szkolenia z wykorzystaniem techniki blended learnig. Tym razem naszą ofertę ...

Rozszerzamy ofertę e-learningową Miniony piątek stał się dniem inauguracji I edycji nowego szkolenia z wykorzystaniem techniki blended learnig. Tym razem naszą ofertę skierowaliśmy do policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Rozszerzamy ofertę e-learningową Szkoleniem zostało objętych 20 funkcjonariuszy z województwa kujawsko-pomorskiego. Po miesięcznym samokształceniu w oparciu o platformę e-learningową, nadzorowanym przez wykładowców, uczestnicy kursu odbędą w naszej szkole trzydniowe warsztaty, poświęcone praktycznym aspektom szkolenia. Taka forma doskonalenia zawodowego, jako uzupełnienie tradycyjnych kursów szkoleniowych, znajduje coraz większe grono odbiorców.

(21.12.09)