Drugi człowiek czeka na Ciebie - 2009 - Szkoła Policji w Pile

Drugi człowiek czeka na Ciebie

Data publikacji 08.06.2011

Przedstawiciele samorządu szkolnego odwiedzili pod koniec zeszłego tygodnia pensjonariuszy Środowiskowego Domu Samopomocy przy ...

Drugi człowiek czeka na Ciebie Przedstawiciele samorządu szkolnego odwiedzili pod koniec zeszłego tygodnia pensjonariuszy Środowiskowego Domu Samopomocy przy Centrum Charytatywno-Opiekuńczym Caritas w Pile. Grupa policjantów, która po raz pierwszy uczestniczyła w takim spotkaniu zapoznała się z działalnością placówki i zwiedziła to szczególne miejsce, w którym radość życia odnajdują na co dzień osoby z niej korzystające.

Drugi człowiek czeka na CiebieDrugi człowiek czeka na Ciebie Wolontariusze w niebieskich mundurach, jak zwykle przygotowali małe upominki, a dodatkowo przekazane życzenia, sprawiły, że atmosfera podczas spotkania była niezwykle ciepła, o czym świadczyły uśmiechy na twarzach gospodarzy.

Cieszy fakt, że wielu słuchaczy kultywuje piękne tradycje związane z działalnością wolontaryjną, bo jak mawiał Julian Aleksandrowicz ?Tyle człowiek wart, ile drugiemu może pomóc?.

(23.11.09)