Radość płynie z głębi duszy - 2009 - Szkoła Policji w Pile

Radość płynie z głębi duszy

Data publikacji 08.06.2011

Wiele radości wniosło kolejne już, a jednocześnie pożegnalne, spotkanie samorządu szkolnego i słuchaczy kompanii 4 z wychowankami ...

Radość płynie z głębi duszy Wiele radości wniosło kolejne już, a jednocześnie pożegnalne, spotkanie samorządu szkolnego i słuchaczy kompanii 4 z wychowankami Wielofunkcyjnej Placówki Wychowawczo-Opiekuńczej w Pile. Słuchacze, którzy lada chwila zakończą szkolenie, zdążyli dobrze poznać podopiecznych placówki podczas wspólnych meczów piłki nożnej, odwiedzin w naszej Szkole, czy też pikników.

Bardzo ważnym elementem tych spotkań były wielogodzinne rozmowy i wspólne zabawy. Nie obyło się też bez słodkich upominków, którymi zostali obdarowani wychowankowie placówki.

Pragniemy podziękować wszystkim wolontariuszom z kompanii 4. Mamy nadzieję, że pojawią się ich godni następcy, którzy z taką samą żarliwością zaangażują się w działania wolontaryjne organizowane przez samorząd szkolny, bo radość przeżywa się tylko wtedy, gdy sprawia się ją innym.

(19.11.09)