Wiedza prosto ze źródła - 2009 - Szkoła Policji w Pile

Wiedza prosto ze źródła

Data publikacji 08.06.2011

O tym, jak cenna jest wiedza czerpana bezpośrednio od kogoś, kto na co dzień ma do czynienia z określonymi zadaniami, mógł się zapewne przekonać niejeden z nas.

Wiedza prosto ze źródła O tym, jak cenna jest wiedza czerpana bezpośrednio od kogoś, kto na co dzień ma do czynienia z określonymi zadaniami, mógł się zapewne przekonać niejeden z nas. Okazję do pogłębienia swojej wiedzy bezpośrednio od praktyków mieli również uczestnicy kursu specjalistycznego dla kierowników ogniw organizacyjnych służby kryminalnej w zakresie sprawowania nadzoru nad formami pracy operacyjnej. Wspomnianymi praktykami byli tym razem podinsp. Wojciech Maćkowiak (naczelnik Wydziału Kryminalnego KWP w Szczecinie) oraz asp. szt. Mirosław Ledziński (kierownik Zespołu Poszukiwań Celowych). Zaproszeni goście przybliżyli uczestnikom kursu praktyczne aspekty nadzoru nad pracą operacyjną oraz problematykę związaną z prowadzeniem poszukiwań osób ukrywających się przed organami ścigania i wymiaru sprawiedliwości.

(05.11.09)