E-learning w Opolu - 2009 - Szkoła Policji w Pile

E-learning w Opolu

Data publikacji 08.06.2011

Czy szkolenie kadr musi odbywać się wyłącznie w sali dydaktycznej? Niekoniecznie. Nie każdą przecież wiedzę trzeba weryfikować podczas ...

E-learning w Opolu Czy szkolenie kadr musi odbywać się wyłącznie w sali dydaktycznej? Niekoniecznie. Nie każdą przecież wiedzę trzeba weryfikować podczas zajęć dydaktycznych realizowanych w ramach kursów stacjonarnych. Dokonujące się coraz szybciej społeczno-technologiczne zmiany, wymagają dostosowania się jednostek edukacyjnych do nowych uwarunkowań. Jednym z nich jest e-learnig, czyli nauka na odległość. Jako technika szkolenia wykorzystująca wszelkie dostępne media elektroniczne, niesie ze sobą szereg nowych możliwości i korzyści.

E-learning w Opolu Zgodnie z tym, o czym informowaliśmy w jednym z przedwakacyjnych artykułów, początek czwartego kwartału przyniósł kolejną edycję szkolenia e-learningowego. Wczoraj w siedzibie KWP w Opolu, w obecności insp. Jerzego Matlaka, Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji oraz insp. Jerzego Powieckiego, Komendanta Szkoły Policji w Pile, zainaugurowany został kurs doskonalenia zawodowego dla policjantów prowadzących postępowania przygotowawcze. Tym razem uczestnikami kursu jest 20 policjantów z Opolszczyzny, którzy rozpoczęli właśnie jego pierwszy etap - dwumiesięczne kierowane samokształcenie na platformie e-learningowej. Drugim etapem tego swoistego przedsięwzięcia szkoleniowego będą pięciodniowe warsztaty, na które już w styczniu zostaną zaproszeni uczestnicy kursu do pilskiej Szkoły. O ich przebiegu z pewnością poinformujemy Państwa na naszej stronie.

(26.10.09)