Doświadczenie plus wiedza - 2009 - Szkoła Policji w Pile

Doświadczenie plus wiedza

Data publikacji 08.06.2011

?Zamierzam złożyć dokumenty do służby kandydackiej w Policji. Co dalej?? Takie oto pytanie zadała jedna z osób na forum internetowym.

Doświadczenie plus wiedza ?Zamierzam złożyć dokumenty do służby kandydackiej w Policji. Co dalej?? Takie oto pytanie zadała jedna z osób na forum internetowym. Oczywiście po odpowiedź najlepiej zwrócić się do miejscowej komendy Policji. Można także zajrzeć do jednego z lipcowych artykułów zamieszczonych na naszej stronie, w którym podaliśmy nieco wiadomości na temat tego rodzaju służby.

Doświadczenie plus wiedza Zastanawiasz się, szanowny czytelniku, dlaczego dziś ponownie wracamy do tego tematu. Otóż wczoraj przywitaliśmy w Szkole kolejną, czwartą już w tym roku, grupę kilkudziesięciu osób, które rozpoczęły niespełna czteromiesięczne szkolenie zawodowe podstawowe dla policjantów, którzy odbyli służbę kandydacką. Osoby te mają roczny bagaż bardzo cennych doświadczeń wyniesionych z codziennej służby. Pora teraz na uzupełnienie ich garścią wiedzy, by już w styczniu przyszłego roku osoby te opuściły Szkołę jako policjanci z krwi i kości.

Jesteśmy także przekonani, że, podobnie jak ich koledzy z poprzednich edycji, obecni słuchacze aktywnie włączą się w działania o charakterze wolontaryjnym, o czym będziemy mieli przyjemność informować na naszej stronie.

(07.10.09)