Odwiedziny niemieckich studentów - 2009 - Szkoła Policji w Pile

Odwiedziny niemieckich studentów

Data publikacji 08.06.2011

Odbitki linii papilarnych, tablice poglądowe ilustrujące ślady użycia broni palnej, wyposażenie sali pierwszej pomocy przedmedycznej i strzelnicy, ...

Odwiedziny niemieckich studentów Odbitki linii papilarnych, tablice poglądowe ilustrujące ślady użycia broni palnej, wyposażenie sali pierwszej pomocy przedmedycznej i strzelnicy, możliwości urządzeń biometrycznych, Odwiedziny niemieckich studentów pomieszczenia do zajęć symulacyjnych, multimedialne prezentacje wyświetlane na interaktywnych tablicach, to tylko nieliczne z elementów wykorzystywanych w procesie dydaktycznym, z którymi zapoznali się, podczas wizyty w Szkole, studenci i wykładowcy z Wyższej Szkoły Administracji w Kassel (Niemcy).

Odwiedziny niemieckich studentów Niemieccy goście zadawali wiele pytań dotyczących szkolenia polskiej Policji oraz prowadzonych przez nas kursów. Pytali m.in. o policyjne mundury, liczbę absolwentów, wykładane przedmioty i zaplecze dydaktyczne.

Odwiedziny niemieckich studentów Wyższa Szkoła Administracji nie jest zorganizowana centralnie. Jej oddziały znajdują się w: Wiesbaden, Mühlheim, Gießen i Kassel. W skład uczelni wchodzą wydziały administracji i policji. W oddziałach w Wiesbaden i Kassel można także studiować kierunek Public Management, kończący się uzyskaniem tytułu master. Istotnym elementem wszystkich kierunków studiów jest ich ścisły związek z praktyką.

Odwiedziny niemieckich studentów Odwiedziny niemieckich studentów Odwiedziny niemieckich studentów Odwiedziny niemieckich studentów

(21.09.09)