Święto Pieczonego Ziemniaka

Data publikacji 08.06.2011

Człowiek jest takim drzewem, które czuje w sobie dobro i dlatego nie chce złych owoców rodzić, pisał Józef Stanisław Tischner. Wiedzą o tym także wszyscy, którzy ...

Święto Pieczonego Ziemniaka Człowiek jest takim drzewem, które czuje w sobie dobro i dlatego nie chce złych owoców rodzić, pisał Józef Stanisław Tischner. Wiedzą o tym także wszyscy, którzy na co dzień pomagają innym, służą im radą, dobrym słowem i zwykłą ludzką życzliwością. Święto Pieczonego Ziemniaka Wiedzą o tym także słuchacze-wolontariusze ze Szkoły, którzy po raz kolejny gościli w Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie. Tym razem spotkali się, aby wspólnie z wychowankami placówki uczestniczyć w obchodach Święta Pieczonego Ziemniaka, podczas którego podopieczni spotkali się ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi.

Święto Pieczonego Ziemniaka W tym wzruszającym spotkaniu, oprócz najbliższych, uczestniczyli także Starosta Pilski oraz przedstawiciele władz i instytucji pomocowych z regionu. Policyjni wolontariusze troskliwie zajmowali się swoimi podopiecznymi. Obchodom święta towarzyszyło wiele atrakcji, m.in. występy artystyczne, przejażdżki jeepem i motorami, wspólne malowanie i pyszne jedzenie. Dla wszystkich zebranych wystąpił szkolny zespół Awans, który jak zawsze zagrał świetny koncert, dając popis swoich umiejętności, co zostało docenione przez roztańczoną publiczność.

Święto Pieczonego Ziemniaka Święto Pieczonego Ziemniaka Święto Pieczonego Ziemniaka Święto Pieczonego Ziemniaka

(07.09.09)