Żądni rewanżu

Data publikacji 08.06.2011

Wolontariuszy możemy spotkać w szpitalach, domach pomocy społecznej, domach dziecka i wielu innych miejscach. Możemy ich także spotkać również tu, w Szkole Policji w Pile.

Żądni rewanżu Wolontariuszy możemy spotkać w szpitalach, domach pomocy społecznej, domach dziecka i wielu innych miejscach. Możemy ich także spotkać również tu, w Szkole Policji w Pile. Na co dzień nie wyróżniają się niczym szczególnym ? ot, umundurowani młodzi ludzie, którzy przyjechali do Piły, by zgłębiać tajniki policyjnego rzemiosła. Żądni rewanżuJednak po zajęciach, ci zwykli ludzie, zmieniają się w ludzi niezwykłych ? wolontariuszy, którzy oddają całego siebie innym.

Tym razem odwiedzili oni po wakacyjnej przerwie wychowanków z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Pile (WPOW). Żądni rewanżu Podczas ostatniego spotkania, które zostało zorganizowane w czerwcu, doszło do niezwykle zaciętego meczu pomiędzy wychowankami placówki a słuchaczami Szkoły, który zakończył się zwycięstwem tych drugich. Nastał zatem najwyższy czas na kolejne spotkanie, na które zaprosili nas żądni rewanżu wychowankowie WPOW. Nagrodami za zwycięstwo były tym razem piłki ufundowane przez słuchaczy-wolontariuszy z kompanii IV.

Żądni rewanżu Żądni rewanżuSłowo pisane nie jest w stanie oddać tego wszystkiego, co działo się na boisku i poza nim, ale może chociaż zamieszczone zdjęcia pozwolą oddać atmosferę tego spotkania, które zakończyło się zwycięstwem drużyny reprezentującej WPOW w stosunku 8:7. Biorąc pod uwagę entuzjazm towarzyszący wspólnym spotkaniom, jesteśmy przekonani, że wkrótce zobaczymy się ponownie, a wówczas...

Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy tylko czegoś pragniesz... ? jak w jednej z piosenek śpiewa Anita Lipnicka.

Żądni rewanżu Żądni rewanżu Żądni rewanżu Żądni rewanżu

(03.09.09)