Salsa - czworonożny przyjaciel

Data publikacji 08.06.2011

Nietypowe zainteresowania ma post. Anna Iskrzycka z KMP we Wrocławiu - słuchaczka kursu podstawowego (kompania 2). Anna jest wolontariuszką...

Salsa - czworonożny przyjaciel Nietypowe zainteresowania ma post. Anna Iskrzycka z KMP we Wrocławiu - słuchaczka kursu podstawowego (kompania 2). Anna jest wolontariuszką działającą w Fundacji Psi Ratownicy oraz w Grupie Operacyjnej Dolnośląskiego WOPR.

Salsa - czworonożny przyjaciel Jej czworonożny przyjaciel wabi się Salsa i jest psem ratownikiem. Będąc przewodnikiem psa Ania posiada certyfikat z dogoterapii. Dzięki niej oraz jej przyjaciołom z Fundacji Psi Ratownicy podopieczni Centrum Charytatywno ? Opiekuńczego CARITAS w Pile Salsa - czworonożny przyjaciel oraz dzieci biorące udział w półkoloniach, dowiedzieli się na czym polega dogoterapia i jak przebiega szkolenie psa, który jest przygotowywanego do ratowania ludzkiego życia oraz do pracy z niepełnosprawnymi dziećmi i dorosłymi, z dziećmi w pogotowiu opiekuńczym, w przedszkolach, szkołach, ośrodkach szkolno-wychowawczych i świetlicach. Zabawom z psami ? Burbonem (nowofunland), Rają (cavalier) i Zara, nie było końca.

Salsa - czworonożny przyjaciel Post. Iskrzyckiej i jej współpracownikom z Fundacji towarzyszyli słuchacze Szkoły. Zgodnie z tradycją nie przyjechali z pustymi rękoma. Młodzi policjanci obdarowali podopiecznych Centrum słodyczami i drobnymi upominkami, które przekazali na ręce dyrektora ks. Leonarda Zycha.

Salsa - czworonożny przyjaciel Salsa - czworonożny przyjaciel Salsa - czworonożny przyjaciel Salsa - czworonożny przyjaciel

(11.07.09)