Zachodniopomorskie praktyki

Data publikacji 07.06.2011

Nieodzownym elementem kształcenia przyszłych policjantów jest konfrontacja wiedzy zdobytej w Szkole z praktycznym jej wykorzystaniem ...

Zachodniopomorskie praktyki Nieodzownym elementem kształcenia przyszłych policjantów jest konfrontacja wiedzy zdobytej w Szkole z praktycznym jej wykorzystaniem podczas pełnienia służby. Zachodniopomorskie praktyki W czerwcu 141 słuchaczy Szkoły, w ramach porozumienia podpisanego z Komendantem Wojewódzkim Policji w Szczecinie, miało możliwość wykorzystania w praktyce zdobytej wiedzy teoretycznej. Wspomagali oni w pełnieniu służby patrolowo ? interwencyjnej Komendy Powiatowe Policji w Szczecinku, Choszcznie, Drawsku Pomorskim, Kamieniu Pomorskim, Kołobrzegu, Gryficach, Myśliborzu, Policach i Świnoujściu.

Zachodniopomorskie praktyki Młodzi policjanci - pod okiem starszych kolegów - reagowali na najbardziej uciążliwe dla mieszkańców wykroczenia, m.in. spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, zakłócanie porządku publicznego, nieprawidłowe parkowanie pojazdów lub zaśmiecanie. Zachodniopomorskie praktyki Podczas służb słuchacze zatrzymali na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa 6 osób, a także nałożyli ponad 200 mandatów karnych na łączną kwotę blisko 20.000 zł.

Służba patrolowo-interwencyjna w jednostkach terenowych Policji to jeden z ostatnich etapów podczas 6-miesięcznego szkolenia podstawowego, które przechodzi każdy policjant rozpoczynający służbę.

Zachodniopomorskie praktyki Zachodniopomorskie praktyki Zachodniopomorskie praktyki Zachodniopomorskie praktyki

(03.07.09)