Tanecznym krokiem

Data publikacji 07.06.2011

Taniec zyskuje w naszym kraju coraz większe uznanie i popularność. Tańczą gwiazdy srebrnego ekranu, wykonując karkołomne piruety na parkiecie i lodzie.

Tanecznym krokiem Taniec zyskuje w naszym kraju coraz większe uznanie i popularność. Tańczą gwiazdy srebrnego ekranu, wykonując karkołomne piruety na parkiecie i lodzie. Tańczą dzieci, młodzież i ludzie starsi. Tanecznym krokiem Każdy wierzy, że potrafi, a motywacją nie musi być nagroda w postaci pięknego samochodu. Dla wielu taniec stał się prawdziwą pasją i sposobem spędzenia wolnego czasu. Jest tak z pewnością w przypadku uczniów Szkoły Tańca DUET z Warszawy, których gościliśmy w Szkole.

Tanecznym krokiem 120 młodych ludzi zapoznało się z historią Szkoły i jej siedziby. Dzieci obejrzały Galerię Sztuki AKWARIUM, a w niej najnowszą wystawę prac malarskich Lidii Wszołek, oraz bibliotekę i szkolną aulę z zabytkowymi witrażami. Tanecznym krokiem Poznały także zawartość walizki kryminalistycznej, w której szczególnie zainteresowanie wzbudził pędzelek wykonany, podobnie jak elementy sukien tanecznych, z puchu marabuta. Uczniowie zwiedzili też pomieszczenia oględzinowe, sale tematyczne, obejrzeli tor przeszkód oraz halę sportową, w której obserwowali zajęcia słuchaczy. W sali daktyloskopii dzieci poznały zasady działania urządzeń biometrycznych, a także otrzymały pamiątkowe odbitki linii papilarnych. Tanecznym krokiem można dojść nawet do? Policji.

Tanecznym krokiem Tanecznym krokiem Tanecznym krokiem Tanecznym krokiem

(01.07.09)