Piłka jest okrągła

Data publikacji 07.06.2011

Naszymi gośćmi byli podopieczni Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Pile. W ubiegłym roku słuchacze-wolontariusze ...

Piłka jest okrągła Naszymi gośćmi byli podopieczni Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Pile. W ubiegłym roku słuchacze-wolontariusze odwiedzili dzieci w ich placówce. Wtedy też został rozegrany pierwszy mecz piłki nożnej. Później była rewizyta młodzieży w Szkole i kolejne futbolowe zmagania zakończone zwycięstwem gości. Tym razem także doszło do spotkania na boisku. Pod czujnym okiem sędziego - post. Damiana Wojtasika słuchacza kursu podstawowego, absolwenta Akademii Wychowania Fizycznego, rozegrano kolejny mecz halowej piłki nożnej. Po zaciętych zmaganiach, znakomitych akcjach w polu i celnych zagraniach pod bramką, wynikiem 12:7 zwyciężyła reprezentacja słuchaczy. Jak zapewnili nas młodzi piłkarze, to jeszcze nie koniec piłkarskich zmagań - oczekują na możliwość rewanżu.

Piłka jest okrągła Piłka jest okrągła Piłka jest okrągła

(12.03.09)