Narada służbowa

Data publikacji 07.06.2011

Kryminalistyczne, prawne i organizacyjne aspekty czynności dochodzeniowo-śledczych i operacyjno-rozpoznawczych służby kryminalnej Policji ...

Narada służbowa Kryminalistyczne, prawne i organizacyjne aspekty czynności dochodzeniowo-śledczych i operacyjno-rozpoznawczych służby kryminalnej Policji były tematem dwudniowej narady służbowej pionu kryminalnego, która odbyła się w Szkole. W trakcie obrad dokonano m. in. oceny efektywności pracy dochodzeniowo-śledczej oraz operacyjnej, omówiono stan prac legislacyjnych związanych ze zmianami prawa karnego materialnego i procesowego, a także podsumowano działalność pionu kryminalnego polskiej policji w minionym roku i wyznaczono kierunki działania w roku 2009.

Narada służbowa W trakcie narady przedstawiciele Szkoły przedstawili propozycję szkolenia policjantów pionu dochodzeniowo-śledczego z wykorzystaniem platformy e-learningowej. Narada służbowa W naradzie uczestniczyli m in. zastępcy dyrektorów: Biura Kryminalnego - mł. insp. Zbigniew Stawarz, Centralnego Biura Śledczego - mł. insp. Adam Matuszczak i Biura Wywiadu Kryminalnego - mł. insp. Waldemar Ignaczak oraz przedstawiciele merytorycznych wydziałów KGP i wydziałów komend wojewódzkich Policji.

(10.03.09)