Na dobry początek

Data publikacji 07.06.2011

Ukończenie szkolenia podstawowego to faktyczny początek prawdziwej policyjnej służby. Od tego dnia zaczyna się weryfikacja nabytej w Szkole wiedzy ...

Na dobry początek Ukończenie szkolenia podstawowego to faktyczny początek prawdziwej policyjnej służby. Od tego dnia zaczyna się weryfikacja nabytej w Szkole wiedzy i zdobywanie doświadczenia niezbędnego do efektywnego działania. Istotne jest więc, co nie jest wielkim odkryciem, jak najpełniejsze wykorzystanie okresu szkolenia. Bez wątpienia świadomość tego mieli słuchacze kursu zawodowego podstawowego, którzy wczoraj zakończyli go egzaminem. Spośród 38 policjantów z garnizonów: łódzkiego, poznańskiego i wrocławskiego, pozytywnym wynikiem podsumowało szkolenie 37, osiągając średnią ocenę 4,08. To dobry prognostyk dla dalszej służby.

Na dobry początek Na dobry początek Na dobry początek

(03.03.09)