Od kuchni

Data publikacji 07.06.2011

Od kuchni Zakończyła się trwająca od września ubiegłego roku modernizacja bloku żywieniowego Szkoły (zaplecze kuchenne, jadalnia, szatnie, klatka schodowa, hol). W ramach prac remontowych m. in. wymieniono wszystkie instalacje oraz posadzki, wzmocniono stropy, pokryto ściany specjalną wykładziną bezspoinową, a przy zastosowaniu systemu wygrodzeń oddzielono część ogólnodostępną jadalni od kuchni, zmieniając sposób wydawania posiłków z tzw. kelnerskiego na samoobsługowy. Od kuchni Kuchnię wyposażono m. in. w nowoczesne maszyny tunelowe do mycia naczyń kuchennych i stołowych, patelnie elektryczne, piec konwekcyjno-parowy oraz urządzenia podtrzymujące temperaturę posiłków. Łączna wartość przeprowadzonych prac remontowych wyniosła około 3,5 mln złotych.

Od kuchni Od kuchni Od kuchni Od kuchni

(24.02.09)