Mamy talent!

Data publikacji 07.06.2011

O dwie nowe osoby powiększył się szkolny zespół AWANS - post. Esterę Chalimoniuk oraz post. Łukasza Rudziksa. To uzdolnieni muzycznie słuchacze z ogromną pasją i talentem.

Mamy talent! O dwie nowe osoby powiększył się szkolny zespół AWANS - post. Esterę Chalimoniuk oraz post. Łukasza Rudziksa. To uzdolnieni muzycznie słuchacze z ogromną pasją i talentem. Post. Estera Chalimoniuk (KMP Wrocław) śpiewa od siódmego roku życia. Jest laureatką kilku festiwali i przeglądów. Mamy talent! Wykonała także kilkanaście utworów razem z aktorem i piosenkarzem Grzegorzem Markockim, podczas Dni Pieńska, skąd pochodzi. Oprócz śpiewania gra na gitarze, tańczy, a w wolnych chwilach gra w tenisa i w piłkę nożną. Post. Łukasz Rudziks (KMP Wałbrzych) jest pasjonatem muzyki i gitarowym samoukiem oraz miłośnikiem "mocnego uderzenia". Mamy talent! Inspirują go takie zespoły jak Pain of Salvation, Dream Theatre, Ocean czy Moonlight. Sam tworzy muzykę oraz aranżacje dla zespołów w których gra. Odpoczywa słuchając muzyki, ćwicząc na siłowni lub jeżdżąc na rowerze górskim. Kontynuując rodzinne tradycje, wstąpił do Policji, aby pomagać innym.

(06.02.09)