Za ciosem

Data publikacji 07.06.2011

Jesteśmy w trakcie realizacji projektu wykorzystania e-learningu w edukacji policjantów. Realizujemy obecnie szkolenie, w którym uczestniczą policjanci ...

Za ciosem Jesteśmy w trakcie realizacji projektu wykorzystania e-learningu w edukacji policjantów. Realizujemy obecnie szkolenie, w którym uczestniczą policjanci prowadzący postępowania przygotowawcze z garnizonu zachodniopomorskiego. Ze względu na duże zainteresowanie, a także potrzeby zgłaszane przez jednostki terenowe, rozpoczęliśmy kolejną edycję kursu. W spotkaniu organizacyjnym, które odbyło się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, wzięło udział 20 policjantów, zajmujących się pracą dochodzeniową, reprezentujących jednostki województwa kujawsko-pomorskiego. Od dzisiaj przez okres dwóch miesięcy wszystkie elementy szkolenia będą odbywały się przez Internet. Podsumowaniem i weryfikacją efektów będą tygodniowe warsztaty w pilskiej Szkole.

Za ciosem Za ciosem Za ciosem

(03.02.09)