Turyści w niebieskich mundurach

Data publikacji 07.06.2011

Całe nasze życie to działanie z pasją. Unikając zaangażowania w działania i pasje naszych czasów, ryzykujemy, że w ogóle nie zaznamy życia

Turyści w niebieskich mundurach "Całe nasze życie to działanie z pasją. Unikając zaangażowania w działania i pasje naszych czasów, ryzykujemy, że w ogóle nie zaznamy życia" (Herodot). Takim właśnie cytatem rozpoczęła się uroczysta akademia zorganizowana z okazji 8. rocznicy działalności koła PTTK "Tramppol" przy naszej Szkole. Po przywitaniu gości, historię koła przedstawił jego przewodniczący, podinsp. Wojciech Thiel. Następnie głos zabrał przewodniczący Komisji Turystyki w Resorcie Spraw Wewnętrznych i Administracji, podinsp. Kazimierz Rabczuk, który omówił historię turystyki w Policji. Bardzo miłym akcentem było wręczenie legitymacji nowym członkom koła "Tramppol" oraz dyplomów dla emerytowanych turystów. Nie obyło się też bez licznych wystąpień i podziękowań zaproszonych gości. Na zakończenie wręczono nagrody dla laureatów konkursu plastycznego pod nazwą "Bezpieczne Góry 2009", w którym uczestniczyli uczniowie klas drugich o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile. Przy brzmieniu turystycznych piosenek w wykonaniu szkolnego zespołu Awans, wszyscy zgromadzeni goście obejrzeli wystawę zorganizowaną w galerii "Akwarium", przedstawiającą historię i osiągnięcia koła. Życzymy wielu kolejnych jubileuszy, wspaniałych przeżyć i sukcesów na turystycznych szlakach.

Turyści w niebieskich mundurach Turyści w niebieskich mundurach Turyści w niebieskich mundurach Turyści w niebieskich mundurach

(06.02.09)