Półtora wieku doświadczeń

Data publikacji 07.06.2011

150 lat doświadczeń to potężny kapitał. A dokładnie tyle lat przeżyli w sumie nasi dostojni Jubilaci. Komendant Szkoły mł. insp. Jerzy Powiecki, wręczając pamiątkowe medale ...

Półtora wieku doświadczeń 150 lat doświadczeń to potężny kapitał. A dokładnie tyle lat przeżyli w sumie nasi dostojni Jubilaci. Komendant Szkoły mł. insp. Jerzy Powiecki, wręczając pamiątkowe medale, złożył serdeczne gratulacje z okazji 50. urodzin mł. insp. Sylwestrowi Urbaniakowi, Kierownikowi Zakładu Taktyki i Technik Interwencji, podinsp. Romanowi Powolnemu, starszemu wykładowcy Wydziału Metodyki i Organizacji Szkolenia i st. asp. Marii Szczepanik, asystentowi Sekcji ds. Ochrony Informacji Niejawnych.

Półtora wieku doświadczeń Półtora wieku doświadczeń Półtora wieku doświadczeń Półtora wieku doświadczeń

(11.02.09)