Niespodzianka!

Data publikacji 07.06.2011

Słuchacze naszej Szkoły sprawili miłą niespodziankę uczestnikom Środowiskowego Domu Samopomocy Caritas w Pile. Do placówki tej, z ...

Niespodzianka! Słuchacze naszej Szkoły sprawili miłą niespodziankę uczestnikom Środowiskowego Domu Samopomocy Caritas w Pile. Do placówki tej, z inicjatywy Samorządu Szkolnego, słuchacze zawieźli czekolady, które otrzymali dawcy krwi, podczas niedawno organizowanej akcji krwiodawstwa.

Niespodzianka! Współpraca z Centrum Charytatywno-Opiekuńczym Caritas w Pile ma długie tradycje i zwyczajem stały się już odwiedziny naszych słuchaczy w siedzibie Centrum. Szkoła może być dumna, że tak wielu policjantów okazuje wielkie serce. Pragniemy jednocześnie przekazać wszystkim, którzy angażują się w naszą działalność słowa podziękowania.

Niespodzianka! Niespodzianka! Niespodzianka! Niespodzianka!

(30.01.09)